Strona główna > Blog > 10 najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej

Ranking najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej jakie obecnie wykonuje się w naszym kraju

Miejsce 10.: Usuwanie drugiego podbródka przy pomocy lipolizy iniekcyjnej

Jeśli zanika różnica miedzy owalem twarzy i szyją kobiety, zaczyna się panika. Pojawia się drugi podbródek i dodaje kilogramów. Kobietom, które chcą się tego drugiego podbródka pozbyć istotnym będzie zastosowanie lipolizy

Miejsce 9.: Pozbywanie się chomików przy pomocy nici liftingujących

Obecnie pojawiają się nici liftingujące, które cieszą się sporym zainteresowaniem. Są one tańsze od liftingu operacyjnego i nie będą wymagały od nas rekonwalescencji. Dzięki temu poprawić można owal twarzy, da się zniwelować chomiki. W pierwszym przypadku kwas hialuronowy wprowadza się w skórę w liniowy sposób. Efektywność takiego zabiegu jest zadowalająca. 

Miejsce 8.: Usuwanie przebarwień za pomocą maski

Wszelkie piegi, cętki czy plamki to elementy, których kobiety nie lubią. Zwykle są to pamiątki z wakacji, które jednak nie będą nas cieszyć, dlatego będzie można zastosować odpowiednie działanie, które opiera się na dwóch etapach leczenia poprzez nałożenie maski a potem kontynuowani terapii w domu przez stosowanie specjalnych preparatów. 

Miejsce 7.: Laserowe usuwanie rumienia na policzkach

Kiedyś pąs na twarzy był traktowany jako skromność i nieśmiałość. Dziś jednak nie dodaje uroku. Co więcej rumień nasila się z wiekiem, a może się także zmienić w groźne problemy. . 

Miejsce 6.: Wypełnianie ust kwasem hialuronowym

Wygląd ust to bardzo ważna sprawa dla kobiet, dlatego użycie kwasu hialuronowego dla ich uzupełnienia cieszy się sporym zainteresowaniem i to nadal popularny zabieg. 

Miejsce 5.: Szybki lifting twarzy

Każda kobieta potrzebuje czasami wyjątkowych efektów, najlepiej by nastąpiły jak najszybciej. Będzie się to działo nie tylko przed ważną uroczystością, ale w pewnych wyjątkowych sytuacjach, które będzie trzeba wykorzystać i ten zabieg również jest popularni. 

Miejsce 4.: Niwelowanie zmarszczek botoksem

Użycie botoksu to kolejny chętnie wybierany zabieg, w ramach którego mamy gwarancję, że będzie można skutecznie poradzić sobie z botoksem. Dlatego właśnie ten zabieg również wzbudza zainteresowanie. On jednak nieco może wpływać na mimikę, dlatego nie można z tym przesadzać. 

Miejsce 3.: Mezoterapia na promienną cerę

Co jakiś czas dowiadujemy się o cudownych kremach, które jednak nie działają. Kremy tak naprawdę działają, ale tylko na nasz naskórek. Natomiast mezoterapia wygląda nieco inaczej i to ona będzie dawać więcej efektów. 

Miejsce 2.: Terapie autoregeneracyjne na jędrność skóry

To hit medycyny estetycznej w ostatnim czasie. Takie terapie wykorzystują nakłuwanie, wygładzają zmarszczki oraz niwelują rozstępy, mogą redukować blizny. Na czym polegają? Nakłuwa się skórę i w ten sposób powoduje mikrourazy, które pobudzą również budowanie kolagenu. 

Miejsce 1.: Wolumetria na młody owal twarzy

Jeśli zastanawiamy się co jest nie tak z twarzą to może się okazać, że nie tylko zmarszczki się pojawiają, ale rysy są smutniejsze. Wynika to z tego, że kąciki ust zaczynają opadać. Dlatego właśnie można to poprawić stosują zabieg wolumetrii na owalu twarzy.

W artykule wykorzystano informacje pochodzące ze strony klinikamurano.com